www.cvonline.hu
Termelési gyártási vezető (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Trenkwalder Kft
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2014.06.26.
Hirdetés azonosító: 817321
lejárt

Egyedi gyártással foglalkozó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünkhöz keresünk több éves gyártókörnyezetben szerzett vezetési tapasztalattal termelési gyártási vezető kollégát.

Feladatok:

  • Meghatározott gyártási terület operatív vezetése
  • Sorozat és manufakturális gyártás közötti folyamatok irányítása
  • 100 ember munkájának irányítása, motiválása
  • Lean folyamatokban való aktív részvétel és folyamatirányítás
  • Teljesítményfigyelés, gyártási dokumentációk figyelése
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi vezetőséggel angol vagy német nyelven (főleg szóban)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2-3 éves termelési gyártókörnyezetben szerzett vezetői tapasztalat (minimum 40 fő)
  • Magabiztos kommunikációs angol vagy német nyelvtudás
  • Lean ismeretek
  • Hajlandóság műszakokban történő munkavégzésre
  • Attitűd a magas problémamegoldásra

Előny: SAP ismeretek, műszakvezetői háttér

Amit nyújtunk:

  • új technológia elsajátítása
  • egyedülálló gyártás megismerése
  • erősen fejlődő cég
  • külföldi management

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.