www.cvonline.hu

Termelési főmérnök

Debreceni központtal működő élelmiszeripari cég

termelési főmérnök

munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • vezetői gyakorlat
  • termelésirányítási, termelésszervezési jártasság
  • széles körű erőforrás-gazdálkodási gyakorlat
  • termékfejlesztési gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • másoddiploma
  • minőségirányítási ismeretek
  • Lean vállalatirányítási ismeret, gyakorlat
  • integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói ismerete
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • jogosítvány, saját gépjármű

A fényképes pályázatokat munkabérigény megjelölésével „Termelési főmérnök” jeligére kérjük.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen