Termelési folyamatok csoportvezető-Veszprém (Referenciaszám: RE-1417)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 1012497

Feladatok:

  • Az adott területen dolgozó gyártástámogató, teszt és karbantartó mérnökök  munkájának szakmai irányítása
    • Selejtcsökkentési és hatékonyságnövelő törekvések irányítása
    • Elemzések szakmai kontrollja
    • Gyártósorral kapcsolatos képzések megszervezése
    • Szoros kapcsolattartás a beszállítókkal és más területekkel
    • A KIR és MEBIR  rendszerekben a területre vonatkozó irányítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Autóiparban és tömeggyártásban szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Objektivitás
  • Átfogó látásmód

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1417-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő