www.cvonline.hu

Termelési folyamatmérnök

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Szo1TFM

Megbízónk passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Az általuk gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben.

Feladatok:

  • Termelési folyamatok folyamatos optimalizálása, új folyamatok kidolgozása,
  • Nem-standard termelési folyamatok feltérképezése, fejlesztése,
  • Folyamatra ható külső és belső körülmények vizsgálata, elemzése, ezek alapján javaslattétel javító intézkedésekre,
  • Minőségügyi folyamatok gyártásban történő fejlesztése,
  • Termelési audit/kiértékelő rendszer, mérőrendszer kidolgozása, fejlesztése, fenntartatása (tréningek lebonyolítása, belső gyártási auditterv nyomon követése),
  • Termelési berendezések fejlesztése, azok rendelkezésre állásának növelése, ciklusidő-optimalizálás,
  • Hozzáadott érték elemzések.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Termelési/mérnöki területen szerezett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Innovatív szemlélet, problémamegoldó képesség
  • Folyamat-és rendszerszemléletű gondolkodás

Amit a cég kínál:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy innovációs díjjal jutalmazott cégnél
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Cafeteria rendszer: munkába járás támogatása, étkezési utalvány, ingyenes sportolási lehetőség, kedvezményes belépőjegyek kulturális rendezvényekre stb.
  • Munkavállalói jobbító és hatékonyságnövelő ötleteket jutalmazó rendszer

Szakmai önéletrajzát a „Szo1TFM” hivatkozási szám megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő