www.cvonline.hu

Termelési folyamatmérnök

  • A hirdetés 845 napja lejárt
Megbízónk passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Az általuk gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben.

Munkavégzés helye: Vas megye

Feladat:

Feladatok:

  • Termelési folyamatok folyamatos optimalizálása, új folyamatok kidolgozása,
  • Nem-standard termelési folyamatok feltérképezése, fejlesztése,
  • Folyamatra ható külső és belső körülmények vizsgálata, elemzése, ezek alapján javaslattétel javító intézkedésekre,
  • Minőségügyi folyamatok gyártásban történő fejlesztése,
  • Termelési audit/kiértékelő rendszer, mérőrendszer kidolgozása, fejlesztése, fenntartatása (tréningek lebonyolítása, belső gyártási auditterv nyomon követése),
  • Termelési berendezések fejlesztése, azok rendelkezésre állásának növelése, ciklusidő-optimalizálás,
  • Hozzáadott érték elemzések.

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Termelési/mérnöki területen szerezett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Innovatív szemlélet, problémamegoldó képesség
  • Folyamat-és rendszerszemléletű gondolkodás

Amit a cég kínál:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy innovációs díjjal jutalmazott cégnél
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Cafeteria rendszer: munkába járás támogatása, étkezési utalvány, ingyenes sportolási lehetőség, kedvezményes belépőjegyek kulturális rendezvényekre stb.
  • Munkavállalói jobbító és hatékonyságnövelő ötleteket jutalmazó rendszer

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát a „Szo1TFM” hivatkozási szám megjelölésével az E-mail cím megjelenítése címre várjuk. (e-mail: E-mail cím megjelenítése )

Pozíció azonosító: Szo1TFM

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés