www.cvonline.hu

TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1069786

Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk rátermett munkatársat:

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó technológia fenntartása, idő és tevékenység elemzések
  • Költségoptimalizálás, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása
  • A technológia fejlesztése, munkautasítások kidolgozása, karbantartása, validálása
  • A gyártási folyamat működőképességének ellenőrzése, kiértékelése és fenntartása, folyamatképességi nem megfelelőség jelentése
  • Az üzemi mutatószámok elemzése, vonatkozó technológiai befolyásoló tényezők monitorozása, fenntartása és fejlesztése
  • Technikai dolgozók szakmai támogatása, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépész-/villamosmérnök
  • Autóipari gyártó cégnél hasonló pozícióban szerzett gyakorlat előny
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, utazásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Emelt szintű bejárási támogatás
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678