www.cvonline.hu

Termelési folyamatfejlesztő mérnök

  • Az állásajánlat lejárt.

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
A Sapa Building Systems alumíniumból készült épületrendszerek márkafejlesztésén és értékesítésén – ablak, ajtó és homlokzati termékek és megoldások – dolgozik. A fejlesztéseink fő célja az építőipari rendszereink hő-, hang- és légszigetelésének javítása. Törekszünk a megmunkálási költségek csökkentésére és a minőség fejlesztésére, hogy ezáltal kedvezően befolyásoljuk az épületek holisztikus teljesítményét.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok hatékonysági és minőségi fejlesztése
  • Folyamatképesség vizsgálat, analízis és beavatkozás
  • Ergonómiai, költségcsökkentő, hatékonyság növelő intézkedések, megoldások kezdeményezése, bevezetésének koordinálása, felkövetése
  • A munkaterületi dolgozók támogatása a leanirányelvek alkalmazásában
  • Sorozatgyártások folyamatfejlesztése, gyártóberendezések optimalizálása
  • Területi lean-auditok koordinálása és a fejlesztési akciók folyamatos követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség  Lean elméleti és gyakorlati ismeretek ( A3, 5S, Kaizen),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés
  • Meggyőző és motivációs képességek
  • Jó kommunikációs és prezentációs képességek
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitott, kritikus gondolkodás
  • Precizitás, csapatmunka

Előnyök:

  • Gyakorlati lean bevezetési ismeretek
  • Kaizenek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Technológiai, megbízhatósági, lean-mérnöki gyakorlat

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva!
Cégünkről bővebben a www.sapagroup.com/hungary oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Munkavégzés helye Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár