www.cvonline.hu

TERMELÉSI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1015101

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Gyártási folyamatok hatékonysági és minőségi fejlesztése
  • Folyamatképesség vizsgálat, analízis és beavatkozás
  • PFMEA kidolgozása és karbantartása, MSA folyamatok fejlesztése
  • Vevői reklamációk gyökér okainak feltárása, megszüntetése
  • 8D-ben megfogalmazott akciók hatékony és időbeni bevezetése
  • Sorozatgyártások folyamatfejlesztése, gyártóberendezések optimalizálása
  • Gyárthatósági elemzések készítése, jobbító javaslatok bevezetése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Six Sigma, Lean, FMEA, Continous Improvement tapasztalat
  • 3-5 éves termék és folyamatmérnöki tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye