www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1086728

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális autóipari gyártó cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK - LEAN KOORDINÁTOR (AB)

Feladatok:
  • Gyártási folyamatok hatékonysági és minőségi fejlesztése
  • Folyamatképesség vizsgálat, analízis és beavatkozás
  • Ergonómiai, költségcsökkentő, hatékonyság növelő intézkedések, megoldások kezdeményezése, bevezetésének koordinálása, felkövetése
  • A munkaterületi dolgozók támogatása a lean-irányelvek alkalmazásában
  • Sorozatgyártások folyamatfejlesztése, gyártóberendezések optimalizálása
  • Területi lean-auditok koordinálása és a fejlesztési akciók folyamatos követése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Lean elméleti és gyakorlati ismeretek (A3, 5S, Kaizen)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés
  • Meggyőző és motivációs képességek
  • Jó kommunikációs és prezentációs képességek

Előny:
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Kaizenek vezetésében szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:
  • Stabil, fejlődő céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér