www.cvonline.hu

Termelési és műszaki vezető

  • A hirdetés 965 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, élelmiszeripari szektorban működő, külföldi vállalatcsoport magyarországi üzemébe keresünk

TERMELÉSI és MŰSZAKI VEZETŐT

Feladatok:

• a termelés irányítása, a gyártási tervek teljesítése;
• az erőforrások optimális kihasználása;
• kapacitástervezés;
• a technológiai, minőségi előírások betartatása;
• a műveleti utasítások rendszerének felügyelete;
• a gyártásban felmerülő problémák megoldása;
• a karbantartás irányítása;
• a fejlesztések irányítása;
• kapcsolattartás az anyacég fejlesztési részlegével;
• új termékek, változások bevezetése.

Elvárások:

• élelmiszeripari, vegyipari, (gépész,- vagy villamosmérnöki) végzettség;
• vállalatirányítási rendszer szemlélet;
• angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
• pontosság, precizitás, vezetői rátermettség;
• számítástechnikai ismeretek;
• proaktív személyiség, aki megoldani és nem hátráltatni akarja a folyamatokat.

Amit kínálunk:

• alkalmazotti, főállású státusz;
• korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér;
• versenyképes fizetés;
• céges autó, (munkábajárási költségtérítés), cafetéria;
• biztos hátterű munkáltató;
• változatos, kihívásokkal teli feladatok;
• szakmai fejlődési és karrier lehetőség.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

JobArena Humán Szolgáltató Kft.
9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
E-mail cím megjelenítése