www.cvonline.hu

Termelési és Műszaki Vezető

  • A hirdetés 1104 napja lejárt

Megbízónk a hazai csomagolóanyag gyártás meghatározó, milliárdos forgalmú szereplője, amely az elmúlt években folyamatos és gyors ütemű növekedést ért el. Jelenleg a termelés és műszaki feladatok irányítására és folyamatok hatékonyabbá tételére keressük a termelési és műszaki vezető munkatársukat.

Feladatok:

-          a meglévő termelési folyamatok áttekintése, hatékonysági intézkedések bevezetése

-   a gyártásban, karbantartásban résztvevő munkatársak (50-60fő) irányítása, létszámtervezés, stb.

-    a gyártási költségek kontrollja, gyártásközi minőség és minőségi gyártás biztosítása, selejtarány alacsonyan tartása, stb.

-          termékfejlesztésben való innovatív részvétel

-  termelő berendezések, technológiák fejlesztéséhez, beszerzéséhez szakmai segítség nyújtása

-    normaidők meghatározása, felelősök kijelölése, LEAN, Kaisen, stb. munkamódszerek bevezetése

-       berendezések, gépek és termelési épületek állagmegóvása, karbantartás koordinációja

-       a cég növekedési, fejlesztési céljaihoz ötletek, megoldási javaslatok szállítása

-          jelentési kötelezettség az ügyvezető felé

Elvárás:

-          műszaki felsőfokú végzettség

-          ipari, termelési területen szerzett vezetői tapasztalat

-          kommunikációképes angol nyelvtudás

-   olyan személy, aki képes elfogadtatni magát a régi, összeszokott dolgozói gárdával és innovatívitásával, ötleteivel hozzájárul a cég további építéséhez, fejlesztéséhez

Munkavégzés helye: Kecskemét

Jövedelem: a pozíciónak megfelelő szintű havi fizetés + bonusz + cégautó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Mihalek Zoltán 06-20-9339-705 Link megjelenítése

Részleg

termelésvezetés

Helyek Békés
Bács-Kiskun
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő