www.cvonline.hu

Termelési és műszaki vezető

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Magyarország egyik vezető üdítőital gyártója 26 éves vállalati múlttal munkatársat keres az alábbi pozícióra:

TERMELÉSI ÉS MŰSZAKI VEZETŐ

Feladatai:

  • a termelés, karbantartás, minőségbiztosítás tevékenységének összefogása, irányítása
  • beruházások előkészítése, lebonyolítása
  • hatékonyságnövelő intézkedések meghozatala, bevezetése
  • a területét érintő szervezési, technológiai -, gyártás-,gyártmány-fejlesztési feladatok irányítása
  • együttműködés az ügyvezetővel
  • termelési és műszaki területen előforduló beszámolók készítése
  • a területére vonatkozó hatósági ügyek ellátása, a vonatkozó jogszabályi feltételek biztosítása

Profil:

  • felsőfokú élelmiszeripari vagy szakirányú gépészmérnöki végzettség
  • legalább 5 éves vezetői gyakorlat
  • önálló munkavégzés, hatékony problémamegoldás
  • kitartó, céltudatos, dinamikus, határozott vezetői személyiség
  • kreativitás

Előny:

  • több éves munkatapasztalat hasonló pozícióban, preferáltan élelmiszeripari (feldolgozóipar, FMCG/Food/Beverages) területén termelési vezetői tapasztalat
  • jó angol vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP ismeret előny)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil biztos munkahely
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye: Hajdú- Bihar megye, Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő