www.cvonline.hu

Termelési és Műszaki Igazgató

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Hulladékfeldolgozással foglalkozó, több milliárdos árbevételű megbízónknak keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • A  hulladék feldolgozás irányítása a cég központi telephelyén
  • Gépek karbantartásának ellenőrzése a cég összes telephelyén
  • Munkavédelem és tűzvédelem felügyelete cégszinten
  • Beszállítás, feldolgozás, kiszállítás összhangjának megteremtése
  • Feldolgozógépek kihasználtságának növelése, karbantartási költségek csökkentése
  • az emberi erőforrásigény meghatározása
  • a munkavállalók munkájának megszervezése, és felügyelete

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • min. 5 év vezetői tapasztalat telephelyvezetés, gépkarbantartás, műszaki irányítás területén,
  • kiváló vezetői készségek,
  • felhasználó szintű Office ismeretek,
  • jó kommunikációs és szervezési készségek,
  • önálló döntéshozatali képesség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • megbízhatóság, határozottság.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • Kényelmes, jó hangulatú környezet,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Mobiltelefon, laptop, céges autó.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő