www.cvonline.hu

Termelési és műszaki igazgató

  • A hirdetés 477 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, több évtizedes múlttal rendelkező műanyagipari cégünk Miskolc vonzáskörzetében termelési és műszaki igazgatót keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • vezetői, döntéshozói jogkör gyakorlása
  • az alá tartozó 60 fős termelési részleg vezetése és irányítása
  • a termelékenység és a minőség folyamatos fejlesztése, a hibaszázalék csökkentése
  • a termelés szervezése, irányítása, a technológiai előírások betartásának ellenőrzése
  • a karbantartás szervezése
  • a termelési adatok elemzése, kiértékelése
  • anyag- és eszközfelhasználás figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • precíz munkavégzés, felelősségteljes gondolkodásmód
  • szervezőkészség

Előnyök:

  • gépészmérnöki, vagy vegyipari –gépész végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete

 Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, kihívások
  • változatos feladatok
  • folyamatosan fejlődő középvállalkozás
  • versenyképes jövedelem és utazási támogatás
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő