www.cvonline.hu

Termelési és műszaki igazgató (autóipar)

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Megbízónk Európa egyik jól ismert autóipari gyártója, amely több száz fős egyedi gyártással foglalkozó vállalattal rendelkezik Magyarországon, Budapesten.
Jelenleg a műszaki / termelési igazgatói pozícióba keresünk számukra olyan gyakorlott vezetőt, aki egyedi termékgyártás területén szerzett tapasztalatot, lehetőleg nemzetközi vállalatnál.

Feladatok:

- a termelés, mérnökség, karbantartás, Lean, minőségbiztosítás, stb. osztályok összefogása, irányítása (több száz fő)
- hatékonyságnövelő intézkedések meghozatala, bevezetése
- stratégiai fejlesztésekkel, de operatív feladatokkal és problémákkal is képben kell lenni
- együttműködés az ügyvezetővel (magyar) és a külföldi anyavállalattal (angol nyelven)
- egyedi ügyféligények gyártásbavételének megteremtése
- vevői auditokon való támogatás, stb.
- részvétel az igazgatósági megbeszéléseken

Elvárás:

- felsőfokú műszaki végzettség
- tárgyalóképes angol- vagy német-nyelvtudás
- egyedi termékgyártásban szerzett vezetői tapasztalat
- Lean vagy hasonló munkamódszerekben szerzett ismeret előnyt jelent
- hosszútávra tervező, emberséges, de határozott vezetői személyiség

Amit kínálunk: a pozíciónak megfelelő magas jövedelmi csomag + cégautó + bonusz, stb.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol vagy német nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mailcímünkre. Érdeklődni Mihalek Zoltánnál a 06-20-9339-705-ös telefonszámon lehet.

Részleg

Managemnet

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol