www.cvonline.hu

Termelési és logisztikai operátor PL

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk azonnali kezdéssel

TERMELÉSI ÉS LOGISZTIKAI OPERÁTOROKAT

Esztergomba!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Könnyű fizikai munka
  • Aprólékos feladatok
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Heti 3-4 munkanap
  • Állómunka vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria a 6.hónaptól
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti és túlóra bónusz
  • A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított
  • Tiszta kellemes levegőjű családias környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön az INGYENESEN hívható 0680/296829-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014