www.cvonline.hu

Termelési egységvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.25.
Hirdetés azonosító: 1026610

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk műszakvezető munkatársat.

Feladatok:

- 20 fős csoport munkájának vezetése
- Termelési műveletek felügyelete és koordinálása
- Gyártási terv betartása és betartatása
- Túlórák szervezése, szabadságok kiadása, jóváhagyatása, szünetek, munkaidő és egyéb szabályok betartatása
- Új dolgozók betanítása
- Adminisztráció, adatrögzítés
- Munkabiztonsági szabályok érvényesítése

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Hőre lágyuló műanyag fröccsöntési ismeretek
- Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Vezetői tapasztalat előny
- Jó problémamegoldó, szervező- és érdekérvényesítő képesség

Amit kínálunk:

- Modern munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális vállalati kultúra

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján