Termelési egység vezető (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye) (INTS/3/26)

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei termelő-szolgáltató partnercégünk számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező termelési egység vezetőt.

Feladatok:

  • A termelés hatékonyságának biztosítása, termelési mennyiség- és minőség – és költségelvárásoknak való folyamatos megfelelés
  • A termelési csoportvezetők motiválása, munkájuk koordinálása, személyes fejlődésük biztosítása
  • Együttműködés a kapcsolódó osztályokkal, mint mérnökség, karbantartás, a termeléssel/minőséggel/személyzettel kapcsolatos problémák megoldásának érdekében
  • Megfelelés a biztonsági, minőségi és költség céloknak
  • Felelősség a folyamatfejlesztésekért termékminőség és költséghatékonyság érdekében
  • A részleg költségeinek kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki területen szerzett egyetemi végzettség (BSc, MSc)
  • Termelésvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes, erős középfokú angol nyelvtudás
  • Vezetői és rendszerszemlélet
  • LEAN tapasztalat
  • Erős interperszonális és szervezési készségek
  • Kiemelkedő tervezési és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Képzések
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol