www.cvonline.hu

 Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

TERMELÉSI EGYSÉG VEZETŐ

 (HF 10-6945)

pozícióba.

 Feladatok

  • Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • Termelési egységben dolgozók (néhány száz fő) szakmai felügyelete és koordinálása, feladatok meghatározása,
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése,
  • A büdzsé elkészítése, költségoptimalizálás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Több éves termelésben szerzett vezetői tapasztalat,
  • Megbízhatóság, proaktív szemlélet.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelt jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6945"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése