www.cvonline.hu

Termelési dolgozó

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1031845

Nagy hagyományokkal rendelkező, területén piacvezető tejfeldolgozó partnercégünk bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Legyártott termékek munkautasítás szerinti ellenőrzése
  • Minőségi, munkavédelmi és higiéniai előírások betartása
  • Munkakörnyezet rendezettségének fenntartása

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Termelés területen, szalagmunkában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kézügyesség, szorgalom
  • Üzemorvosi alkalmassági vizsgán történő megfelelés
  • Jó állóképesség

Juttatások:
  • Beválás esetén hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű vállalat
  • Támogató munkahelyi légkör, kulturált munkakörnyezet

  • Érdeklődni és tesztírásra bejelentkezni hétköznapokon 9-16 óra között a 06-52-501-982-es telefonszámon lehetséges. Amennyiben érdekli a munkalehetőség, várjuk jelentkezését! Kérjük, küldje el önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Tiszafüred