www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

Régió: Csongrád

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.26.
Jelentkezési határidő: 2017.10.31.
Hirdetés azonosító: 979686
lejárt

Termelési csoportvezetőt keresünk multinacionális gyártó partnerünk számára Csongrád megyébe. Partnerünk versenyképes juttatási csomagot és modern technológiával felszerelt termelési környezetet biztosít a leendő Termelési csoportvezető számára.

A Termelési csoportvezető feladatai:

• Termelési tervek elkészítése, nyomonkövetése
• Teljesítmény mutatók ellenőrzése, fejlesztése
• Társosztályokkal való kapcsolattartás
• Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel (LEAN, Kaizen)
• Dolgozói értékelések elkészítése

Elvárások a Termelési csoportvezetővel szemben:

• Felsőfokú végzettség
• 1-3 év termelési területen szerzett tapasztalat
• Angol nyelv stabil középszintű ismerete

Éves juttatási csomag: 5.200.000 HUF-tól

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.