www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Külföldi tulajdonban lévő, autóipari gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártósori dolgozók munkájának irányítása (40 fő);
A termelékenység, gazdaságosság és a minőség biztosítása és folyamatos javítása, magas színvonalú termékminőség biztosítása;
Részvétel a minőségi problémák megoldásában a társosztályok támogatásával;
A termelési terv teljesítése;
A vállalat minőségi-, munkavédelmi- és környezetvédelmi politikájának megvalósítása;
Hatékony létszámgazdálkodás és munkaidő kihasználtság biztosítása;
A munkafegyelem fenntartása, szükség esetén szankcionálása;
Dolgozók motiválása, képzése.

Követelmények:

Középfokú műszaki jellegű végzettség
Hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
Minimum alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás
Autóiparban szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
Alapvető munkajogi ismeretek

Előny:

SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Ideális pályázó:

Magas fokú problémamegoldó és stressztűrő képesség
Három műszakos munkavégzés vállalása

Helyek Mór
Győr
Veszprém