www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Multinacionális gép- és berendezésgyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

(forgácsoló vagy lakatos üzemi tapasztalattal)

Feladatok:

  • Termelési terv aktualizálása;
  • Gyártástechnológiák optimalizálása/fejlesztése;
  • Gépek, feladatok prioritásának meghatározása;
  • Visszajelzés a gyártmánydokumentációk vagy programok hiányosságairól;
  • Belső folyamatok javítása, termelési zavarok elhárítása, pótidő-igények felülvizsgálata;
  • Beruházási és beszerzési igények megfogalmazása;
  • Aktív kapcsolattartás a társterületekkel, információáramlás biztosítása;
  • Beosztottak értékelése, fejlesztése, műszakbeosztásuk és szabadságtervük felügyelete.

Elvárások:

  • Szakmai középfokú végzettség;
  • 2-3 év műszakvezető tapasztalat;
  • Megmunkáló központon vagy fúró-maróművön készült nagyméretű, egyedi termékek gyártásában szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű;
  • MS Office programok magabiztos kezelése;
  • Műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Megmunkáló központon vagy fúró-maróművön készült nagyméretű, egyedi termékek gyártásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, 13. havi bér;
  • Stabil háttér, multinacionális környezet;
  • Komplex, kihívást jelentő feladatok;
  • Komoly szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Kecskemét vonzáskörzete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.