www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Nemzetközi autóipari gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelés mindennapi működésének irányítása, 20-40 fős csoport munkájának felügyelete;
  • Biztonsági, minőségi és termelési elvárásoknak való megfelelés monitorozása;
  • Újonnan bevezetésre kerülő rendszerek és fejlesztések támogatása;
  • HR feladatok ellátása (új munkatársak toborzása, teljesítménymenedzsment, kapacitástervezés, oktatás, munkavédelem);
  • A csoporttagok motiválása, szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépész/villamosmérnök);
  • Gyártás/termelésben szerzett vezetői tapasztalat;
  • Műszakos munkarend vállalása;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Jó problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet;
  • Rugalmas, magabiztos személyiség.

Előny:

  • Autóipari és/vagy gumiipari és/vagy vegyipari termelési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet és karrierlehetőség;
  • Modern, ergonómikus munkakörnyezet;
  • Versenyképes fizetés és juttatások, cafetéria;
  • Költözési és albérlet támogatás;
  • 100%-osan térített üzemanyagköltség.

Munkavégzés helye: Heves megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol