www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Közösen tartjuk mozgásban a Világot“ – hangzik a Schaeffler csoport mottója. Szoros párbeszéd jellemzi munkánkat az autógyártás, az ipar, a repülőgépgyártás és az űrkutatás szakmai területeivel, amely területek számára fejlesztjük és előállítjuk precíziós termékeinket. Egyike vagyunk a legnagyobb gördülőcsapágy-gyártóknak, és elismert partnere a legjelentősebb autógyártó konszerneknek. Közismert márkaneveink, mint az INA, FAG és LuK évtizedek óta az innovativitás, minőség és megbízhatóság szolgálatában állnak. Vállalatcsoportunk összesen 180 telephelyén, világszerte 82.000 munkatársa fáradhatatlan munkájával a 2014-es évben 12,1 milliárd euró árbevételt ért el.

A Schaeffler csoport vállalatait a célorientáltság, a konstruktív csoportmunka és a termékek és folyamatok fáradhatatlan javításának akarata formálja eggyé!

Az FAG Magyarország Ipari Kft. debreceni gyárába várja jelentkezését a következő pozícióra:

Feladatai:

  • vállalaton belüli termelési terület irányítása, vezetése és fejlesztése
  • termékminőség szavatolása, selejt és reklamáció számának csökkentése
  • intézkedési tervek készítése, nyomonkövetése
  • Workshopok indítása, moderálása
  • elemzések, kimutatások készítése
  • standardok készítése, levezetése
  • a gyártásban a hatékonyság és az optimalizálás elérése és fejlesztése
  • szakterülettel összefüggő folyamatok irányítása, felügyelete
  • a célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése (pl. OEE, selejt, darabszám)
  • a csoportvezetői struktúra működtetése, a csoportvezetők fejlesztése
  • a LEAN filozófia, szemlélet, eszközök és módszerek alkalmazása a munkavégzés során

Elvárásaink:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • szakmai és vezetői gyakorlat
  • LEAN ismeret és szemlélet
  • minőségtudat
  • analitikus szemléletmód
  • célorientáltság

Előnyt jelent:

  • német és/vagy angol nyelvtudás
    autóiparban szerzett  tapasztalat

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt és vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata saját néven elmentve) várjuk.

Szeretné velünk együtt mozgatni a világot?

Csatlakozzon hozzánk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő