www.cvonline.hu

Termelési Csoportvezető

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Termelési csoportvezető kollégát keresünk,Mosonmagyaróvári munkavégzésre.

Feladatok:

  • termelési tervek folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése
  • irányelvek betartása nyomon követése
  • működéshez szükséges anyagok felszerelések beszerzése,időben történő jelzése
  • a területhez tartozó emberek irányítása,szervezése
  • munkavállalók részére képzés,betanítás
  • adminisztrációs feladatok pontos ellátása
  • auditokon való részvétel,azok levezetése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • 2-3 év vezetői tapasztalat gyártás,termelés területén /autó ipar/
  • határozott fellépés
  • nagyfokú önállóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány,személy gépkocsi

Amit nyújtunk:

  • dinamikus munkakörnyezet
  • folyamatos,hosszútávú munka lehetőség
  • versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak,kérjük küldje el szakmai önéletrajzát,bérigény megjelölésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő