www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 686 napja lejárt

„Közösen tartjuk mozgásban a Világot“ – hangzik a Schaeffler csoport mottója. Szoros párbeszéd jellemzi munkánkat az autógyártás, az ipar, a repülőgépgyártás és az űrkutatás szakmai területeivel, amely területek számára fejlesztjük és előállítjuk precíziós termékeinket. Egyike vagyunk a legnagyobb gördülőcsapágy-gyártóknak, és elismert partnere a legjelentősebb autógyártó konszerneknek. Közismert márkaneveink, mint az INA, FAG és LuK évtizedek óta az innovativitás, minőség és megbízhatóság szolgálatában állnak. Vállalatcsoportunk összesen 180 telephelyén, világszerte 79.000 munkatársa fáradhatatlan munkájával a 2013-es évben 11,2 milliárd euró árbevételt ért el.

A Schaeffler csoport vállalatait a célorientáltság, a konstruktív csoportmunka és a termékek és folyamatok fáradhatatlan javításának akarata formálja eggyé!

Az FAG Magyarország Ipari Kft. debreceni gyárába várja jelentkezését a következő pozícióra:

Feladatai:

  • termelés irányítása, támogatása, kiszolgálása, folytonosságának biztosítása
  • többműszakos munkarendben 12 – 15 fő irányítása
  • munkavállalók szakmai támogatása
  • fejlesztésekben való részvétel
  • dokumentációk, gyártási utasítások betartása és betartatása
  • kapcsolattartás a társszervekkel: Minőségbiztosítás, Szerszám, Technológia, Karbantartás
  • létszámgazdálkodás, létszámtervezés (szabadság, hiányzás)
  • standardok következetes betartása, és betartatása
  • a területen felmerülő problémák megoldása, elhárítása
  • LEAN filozófia, eszközök, módszerek alkalmazása

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai és vezetői tapasztalat
  • problémamegoldó képesség, szociális érzékenység
  • döntéshozatali képesség
  • fegyelmezett munkamorál
  • nyitottság a fejlődésre
  • minőség iránti elkötelezettség
  • LEAN ismerete előnyt jelent

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt és vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata saját néven elmentve) várjuk.

Szeretné velünk együtt mozgatni a világot?

Csatlakozzon hozzánk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő