www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 826 napja lejárt
 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk talpraesett, agilis jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A termelékenység, gazdaságosság és a minőség biztosítása, folyamatos javítása;
A termékminőség magas színvonalú biztosítása;
A termelési tervek teljesítése;
A vállalat minőségi-, munkavédelmi- és környezetvédelmi politikájának megvalósítása;
A munkafegyelem fenntartása, szükség esetén szankcionálása;
A munkaidő és a létszámgazdálkodás kihasználtságának hatékony biztosítása;
Részvétel a minőségi problémák megoldásában a társosztályok támogatásával;
Dolgozók motiválása, képzése;

Követelmények:

Középfokú műszaki jellegű végzettség
Hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
Minimum alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás
Autóiparban szerzett tapasztalat
3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Ideális pályázó:

Magas fokú problémamegoldó és stressztűrő képesség
Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
Alapvető munkajogi ismeretek

Helyek Mór
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés