www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 1101 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk bővülő csapatába keresünk 2 főt az alábbi pozícióba (új pozíciók!):

Pozíció leírása:

Kb. 50-80 fő munkájának koordinálása, a termelés folyamatosságának és minőségének biztosítása, ellenőrzése;
Műszakvezetők munkájának összefogása, riportolás a gyár termelésvezetőjének;
Folyamatok optimalizálása;
Kaizen tevékenység összefogása;
Új stratégiák kialakítása;
Munkavédelmi előírások betartatása;
A minőségügyi elvárások, valamint a gyártáshoz szükséges előírások betartása;
Rendszeres riportkészítés a termelési igazgató számára (pl. létszám).

Követelmények:

Angol nyelvtudás;
Termelésvezetői tapasztalat;
Lehetőség szerint felsőfokú végzettség (nagy előny);
Környékbeli lakosok (Székesfehérvár-Mór-Tatabánya) nagy előnyben, a bejárás miatt.

Előny:

Fémipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat v. ilyen irányú végzettség.

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárás támogatása;
Motiváló bércsomag.

Helyek Mór
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...