www.cvonline.hu
Termelési csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.04.30.
Hirdetés azonosító: 793018
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező, elektronikai ipari megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelési folyamat ellenőrzése, fejlesztése
  • A termelékenység növelése, a termelési határidők betartása
  • A termelés kontrollálása illetve a standardok betartása
  • A beosztott alkalmazottak irányítása (10-30 fő)
  • A munkahelyi biztonsági illetve környezetvédelmi szabályok betartása
  • A vállalat érdekeinek képviselete, azok elfogadtatása a kollégáival

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (szakmunkás bizonyítvány, vagy technikusi oklevél)
  • Min. 3 év termelési területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Vezetői készség és tapasztalat
  • Rajzolvasási és ábrázolási készség
  • Karbantartási rendszerek ismerete
  • Jártasság minőségbiztosítási rendszerekben, szabványokban
  • Munkavédelmi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Analitikus szemlélet
  • Jó kommunikációs képesség
  • Konfliktustűrő - és kezelő képesség
  • Terhelhetőség
  • Képesség új ismeretek gyors elsajátítására

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.