Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Legalább 3 éves gyártási tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, pozitív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Műszakos munkavégzés vállalása
Feladatok:
  • A gyártás meghatározott részfolyamatának közvetlen koordinálása a vállalat mindenkori célkitűzéseivel összhangban
  • Termelési (minőségi és mennyiségi) előírások teljesítése a kiadott munkautasításoknak megfelelően
  • A beosztott munkatársak irányítása, motiválása, munkájuk koordinálása
  • Produktív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és csapatszellem megteremtése, fenntartása
  • Belső szabályzatok, jogszabályok példamutató betartása és betartatása
  • Aktív részvétel a Kaizen tevékenységben
  • Jelentések és elemzések készítése
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő