www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.06.
Hirdetés azonosító: 1184970
lejárt

Termelési csoportvezetőt keresünk multinacionális gyártó vállalat Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei telephelyére több éves tapasztalattal. Partnerünk versenyképes juttatási csomagot és modern technológiával felszerelt termelési környezetet biztosít a leendő termelési csoportvezető számára.

A termelési csoportvezető feladatai:

• Termelési tervek nyomon követése
• Szabadságolás megtervezése
• Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel (LEAN gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent)
• Termelési mutatók folyamatos ellenőrzése
• Dolgozói értékelések elkészítése

Elvárások a termelési csoportvezetővel szemben:

• Felsőfokú végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett több éves gyártási tapasztalat
• Angol nyelv aktív kommunikációképes ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.