www.cvonline.hu

Termelési Csoportvezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2017.10.13.

Nagy múltú, nemzetközileg elismert multinacionális FMCG termelőcégünkhöz keresünk - Termelési csoportvezetői pozícióba - munkatársat.

Pozíció leírása / Job description

- A gyártástechnológiai folyamatok folyamatos fejlesztése és optimalizálása;
- A kulcsmutatók fejlesztéséhez kapcsolódó kísérleti tervek kidolgozása, végrehajtása és felügyelete;
- Analitikai és mikrobiológiai eredmények folyamatos nyomon követése;
- Technológiai utasítások, eljárások készítése, folyamatos karbantartása;
- A gyártás során felmerülő problémák strukturált (TPM) elemzése és az ezekkel kapcsolatos megelőző tevékenységek bevezetése;
- Üzemi dolgozók oktatása a technológiai folyamatokra készült előírásoknak megfelelően;
- Higiéniai, mikrobiológiai auditok elvégzése.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Termelési csoportvezető

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Termelési terv megvalósításának...
Kecskemét

Termelési IT csoportvezető

Nemzetközi partnerünk Manuális és Automatizált ...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Csoportvezető

HSA Kft.

Csoportvezető Feladatok: A gyártásai folyamat e...
Jász-Nagykun-Szolnok