www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

Régió: Csongrád

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.25.
Jelentkezési határidő: 2017.10.31.
Hirdetés azonosító: 1103257
lejárt

Termelési csoportvezető pozícióba keresünk munkatársat multinacionális gyártó partnerünk számára Csongrád megyébe.

Termelési csoportvezető legfontosabb feladatai:
- Termelési tervek elkészítése, nyomon követése
- Termelési csoport vezetése (kb. 20-40 fő)
- Teljesítménymutatók ellenőrzése, fejlesztése
- Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel (LEA, Kaizen)

Legfontosabb elvárások a Termeléss csoportvezetővel szemben:
- Felsőfokú végzettség (BSc diploma)
- Vezetői ambíció
- Angol nyelv középfokú ismerete
- Proaktív, felelősségteljes személyiség

Előnyt jelent:
- Élelmiszeripari ismeretek
- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

 Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és képzettsége, szakmai tapasztalata megegyezik az elvárásokkal, kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.