www.cvonline.hu
Termelési csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.05.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1096784

Dinamikusan fejlődő, szolnoki multinacionális, gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat termelési területre.

Feladatok:

  • Csoportjába tartozó munkavállalók koordinálása, munkájuk megszervezése
  • Műszakbeosztások, munkaidő-nyilvántartás, szabadságolások vezetése
  • Termelési dokumentációk, munkalapok kitöltésének ellenőrzése
  • Minőségellenőrzés végrehajtásának felügyelete
  • Gyártási folyamat felügyelete
  • Munkavállalók oktatása

Elvárások:

  • Minimum érettségi / technikum
  • Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • Ms office ismeret
  • Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő készség

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.