www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

Hozzáadva: 2017.03.26.
Hirdetés azonosító: 1087228

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • A munkafolyamatok irányítása, a műszakvezető által meghatározott feladatok végrehajtatása
  • Termelési csoportjának vezetése és építése, fizikailag együtt dolgozva a csapattal
  • Javaslattétel a folyamatok optimalizálására, folyamatos fejlesztési munkákban való aktív részvétel
  • Új dolgozók betanítása
  • A terület dolgozóinak éves teljesítményértékelése
  • Üzemi adminisztráció elvégzése
  • Higiéniai, élelmiszerbiztonsági, munkavédelmi előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen legalább 2-3 éves gyakorlat, 10-20 fő irányításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Jó szervező készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Több műszak vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés + bónusz + cafeteria
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Élelmiszeripari végzettség vagy élelmiszeripari munkatapasztalat,
  • Folyamatos fejlesztésben (Kaizen, Lean) szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre