www.cvonline.hu

Termelési Csoportvezető

  • A hirdetés 279 napja lejárt

A Platform cégcsoport egy világszinten elismert, speciális ipari és vegyipari termékek gyártásával és technikai szolgáltatások biztosításával foglalkozó vállalat. A vegyi anyagok értékesítése több iparágban történik, beleértve a mezőgazdasági ipart, elektronikai ipart, fémipart illetve az olaj kitermelést. A Dunaharasztin lévő telephelyre, az Alent Hungary Kft.-hez keresünk Termelési Csoportvezető munkatársat, a fémporgyártás területére.

Feladatok:

  • Fémporgyártás teljes termelési folyamatának irányítása, kivitelezése
  • Termékek készítési határidejének betartása a minőségi előírásoknak megfelelően
  • Termelési folyamat állandó felügyelete, rendellenességek észlelése esetén azonnali közbelépés
  • Fémporgyártás folyamatának elemzése, értékelése, újító javaslatok tétele és a változások megvalósítása
  • Műszakok munkájának koordinálása, munkavállalók irányítása és motiválása,
  • Biztonsági, munka-, tűz és környezetvédelmi előírások betartatása
  • Munkavállalók szaktudásának szinten tartása és javaslatok tétele további oktatási programokról és tréningekről
  • Raktárkészlet és termelési adatok pontos feldolgozása és ellenőrzése a megfelelő rendszerekben

Elvárások:

  • Műszaki szakközépiskola
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Office felhasználói szintű ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)
  • Munkába járás támogatása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével, és fizetési igény megadásával e-mail címünkre  kérjük eljuttatni.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol