www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1057504

Külföldi tulajdonban lévő gyártó Partnervállalatunk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a műszakban dolgozók munkájának irányítása, szervezése,
  • műszakok megszervezése és irányítása, feladatok priorizálása,
  • folyamatos termelés biztosítása,
  • a gyártási minőség, a munka- és technológiai fegyelem betartásának folyamatos ellenőrzése, annak betartatása,
  • gépek, berendezések, szerszámok rendeltetésszerű használatának, valamint a munkakörnyezeti rend fenntartásának megkövetelése,
  • termelési folyamat állandó felügyelete, rendellenességek észlelése esetén azonnali közbelépés,
  • a munkafolyamatok optimalizálása az átfutási idők és a költségek csökkentése,
  • szoros együttműködés a társrészlegekkel,
  • a munkavállalók szakmai és diszciplináris vezetése a gyártás során,
  • biztonsági, munka-, tűz és környezetvédelmi előírások betartatása.

Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség,
  • legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat gyártás területén,
  • kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Excel),
  • jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó, motivációs készség,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,
  • határozott, talpraesett, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.