www.cvonline.hu
Termelési csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.28.
Hirdetés azonosító: 1054796
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Dél-Pest megyei rendezett, nemzetközi hátterű gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Termékek készítési határidejének betartása a minőségi előírásoknak megfelelően
- Termelési folyamat állandó felügyelete, rendellenességek észlelése esetén azonnali közbelépés
- Gyártási folyamatok elemzése, értékelése, újító javaslatok tétele és a változások megvalósítása
- Műszakok munkájának koordinálása, munkavállalók irányítása (20-40 fő) és motiválása,
- Biztonsági, munka-, tűz és környezetvédelmi előírások betartatása
- Munkavállalók szaktudásának szinten tartása és javaslatok tétele további oktatási programokról és tréningekről

Követelmények
Elvárások:

- Középfokú végzettség, érettségi
- Termelésben és kisebb munkavállói csoport irányításában szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
- Pörgős, energikus személyiség
- 3 műszakos munkarend vállalása

Ügyfelünk stabil, rendezett hátteret, versenyképes alapbért, tiszta gyártási környezetet és hosszabb távon előrelépési lehetőséget kínál leendő munkatársának.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest