www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.07.29.
Jelentkezési határidő: 2016.08.10.
Hirdetés azonosító: 1053735
lejárt

Termelési csoportvezetőt keresünk multinacionális partnerünk megbízásából Budapestre. Ügyfelünk könnyűipari területen tevékenykedő vállalat, növekvő csapatába várja az új kollégát. Szakmai fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítanak a leendő termelési csoportvezető számára.

Feladatok:

- Termelési dolgozók operatív irányítása, munkarend szervezése (5-10, max. 20 dolgozó irányítása)
- Termelési dogozók felvételében, pótlásában, oktatásában, motiválásában való aktív részvétel, ill. ezen tevékenységek irányítása
- Gyártási tervek végrehajtása, mutatószámok nyomon követése és jelentése a vezetőség felé
- Költségek koordinálásában való részvétel
- Szükséges termelési eszközök, alapanyagok biztosítása
- Kapcsolattartás a különböző részlegekkel (mérnökség, minőség, stb.)
- A vállalat működési elveinek, folyamatainak betartatása, oktatása
- Biztonsági előírások betartatása

Elvárások:

- 1-3 éves gyártási területen szerzett tapasztalat (min. 5-10 fős csoport vezetése, irányítása)
- Angol nyelv középszintű ismerete
- Pozitív szemlélet, határozottság, céltudatosság, tisztelet, példamutatás, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság

Éves juttatási csomag: bruttó 3.800.000 HUF-tól

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és tapasztalata megegyezik az elvárásokkal, önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest