www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető (Veszprém)

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 993126

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • A gyártás megszervezése és irányítása
  • Minőségügyi előírások betartása
  • Az irányítása alá tartozó munkatársak motiválása
  • A termelési folyamatok optimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás és az információáramlás biztosítása a vezetőség és a beosztott dolgozók, valamit más termelési területek között.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves termelésben szerzett tapasztalat
  • Aktivitás, kreatív hozzáállás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:
  • Modern, multinacionális környezet
  • Kiemelt bérezés és prémiumrendszer
  • Étkezési hozzájárulás és cafetéria juttatások
  • Stabil hátterű vállalat
  • Kiváló csapat, fiatalos légkör
  • Kiváló teljesítmény esetén műszakvezetői pozícióba való előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • Vezetésben, koordinálásban szerzett tapasztalat

  • Az alábbiakban megadott e-mail címen önéletrajz beküldésével, a megpályázott munkakör (Termelési csoportvezető) tárgy mezőben történő feltüntetésével. Bővebb információ: 70/450-8743.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém