www.cvonline.hu

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ - Szeged környéke

Régió:

Csongrád

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 778398
lejárt

  Ügyfelünk, egy európai tulajdonban lévő, saját iparágában vezető élelmiszeripari gyártó cégcsoport magyarországi leányvállalata. A hazai gyártóegység a cégcsoporton belül a legmodernebb technológiával rendelkező üzemük.
Csapatuk bővítéséhez keresünk új kollégát egy olyan ember személyében, aki társalgási szinten beszél angolul és gyártás-termelés területén szerzett csoport-, műszakvezetői gyakorlatot.

A pozíció:

Feladatok:

  • Felel a műszak minőségi és mennyiségi teljesítményéért, a termelési célok teljesítéséért;
  • Délutános, éjszakás ill. hétvégi műszakokban első számú vezetőként jár el a termelés folyamatossága, a minőség és a munkabiztonság megtartása érdekében;
  • A technológiai előírásokról tájékoztatja beosztott dolgozóit és ellenőrzi azok betartását;
  • Biztosítja a tevékenységhez szükséges anyagok rendelkezésre állását;
  • Gyártásközi ellenőrzéseket végez;
  • Betartja és betartatja minőségbiztosítási rendszerek (pl. ISO rendszerek) előírásait, gondoskodik a munkaterület folyamatos tisztán tartásáról;
  • Biztosítja a munkaidő kihasználását, gondoskodik a munkafegyelem betartásáról;
  • Betartja és betartatja a Munkavédelmi törvény, a Munka- és tűzvédelmi szabályzatok és a belső szabályzatok, utasítások előírásait;
  • Biztosítja a beosztott dolgozók szakmai, munkavédelmi, higiéniai, környezetvédelmi képzését.

Elvárások:

  • 2-3 éves gyakorlat bármilyen gyártási, termelési területen;
  • Csoportvezetésben, műszakvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • MS Office felhasználói ismeretek.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás, lendületes csapat, modern technológia várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Csoportvezető/Projektmenedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Élelmiszeripari mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Csongrád megye
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Csongrád