www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető / Műszakvezető

  • A hirdetés 140 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport mintegy 300 fővel műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, kínai Huzhou, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

Társaságunk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Termelési csoportvezetőt / Műszakvezetőt

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó műszak termelői, minőségbiztosítási és munkavédelmi feladatainak megszervezése, végrehajtása, ellenőrzése
  • Napi termelési folyamatok ellenőrzése, végrehajtásának biztosítása
  • Műszakok zökkenőmentes átadása és átvétele, koordinálás
  • Műszakhoz tartozó munkatársak szakmai irányítása, új dolgozók integrációja
  • Termelést érintő projektek vezetése, részvétel ezekben
  • Folyamatos termelés biztosítása, gondoskodni a megfelelő anyagellátásról, létszámról
  • A termelési tervben előírt időkereten belüli megfelelő mennyiség legyártása az elvárt minőségben
  • Aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák, problémák elhárításában
  • A minőség és a termelékenység szem előtt tartása
  • Műszaktervezés (létszám és szabadság tervezés)

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség, műszaki végzettség előny
  • Többéves, termelésben szerzett releváns középvezetői tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word és Outlook)
  • Jó szervezőkészség és probléma-megoldó képesség
  • Erős konfliktuskezelési képesség, valamint határozott jellem
  • Szabálykövetés és a szabályok kivétel nélküli betarttatása
  • Német vagy angol nyelv min. alapszintű szintű ismerete előny
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Gyártásirányítási rendszerek ismerete előny
  • Utazási hajlandóság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel a következő címek egyikére.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő