Megbízható, nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk új munkatársat

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ
(HF
12-7970)

pozícióba.

Feladatok

  • Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • Termelési egységben dolgozók (~ száz fő) szakmai felügyelete és koordinálása, feladatok meghatározása,
  • Termelés hatékony irányítása,
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Termelés, vezetés területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Baranya megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű  önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7970 "-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése