Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

(HF 11-7892)

pozícióba.

Feladatok

  • A gyártási folyamatok fejlesztésében valamint különböző projektekben való részvétel,
  • Új termékcsaládok bevezetésének támogatása,
  • Termelési és költségvetési tervek elkészítése, a teljesülés figyelemmel kísérése,
  • A munkatársak kiválasztásában, fejlesztésében való aktív részvétel,
  • A társosztályokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Gyártásban szerzett több éves tapasztalat,
  • Termelésben szerzett vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezési lehetőség,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7892"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu