www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.21.
 Hirdetés azonosító: 375252
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban precíziós fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg több mint 400 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Csoportvezetői munkakörbe friss diplomás pályázókat, aki lendületes személyiségével szeretne csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Kínált pozíció:

Termelési csoprtvezető- friss diplomás pályázók számára

Feladatok:

  • A termelési tervek és programok folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése,
  • Célok és irányelvek betartatása és nyomonkövetése a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében,
  • A müködéshez szükséges segédanyagok és kiegészítő felszerelések meglétének nyomonkövetése, beszerzésük szükségességének időben történő jelzése,
  • A területéhez tartozó emberek irányítása,
  • Új munkavállalók részére képzés, betanítás

Ha te:

  • Most, vagy az elmúlt két évben végzett friss diplomás vagy,
  • Diplomádat mérnöki szakon szerezted,
  • Gyártás területén szeretnél tapasztalatot szerezni,
  • Vezetői feladatokat szívesen vállalnál,
  • Határozott fellépéssel és jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • És vállalod a több műszakos munkarendet,

akkor kérjük küld el szakmai önéletrajzodat, a pozíció megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások, mobil flotta)

Elvárt nyelvek ismerete: magyar