www.cvonline.hu

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ (CSOMAGOLÓANYAG GYÁRTÁS)

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 778422
lejárt

  Azon mérnökök csoportjába tartozik, akik szeretik a folyamatos szakmai fejlődést? Szívesen dolgozna skandináv munkakultúrában, ahol fontos a csapatszellem, megvalósíthatja a kreatív termelési ötleteit? Amennyiben mérnöki végzettséggel rendelkezik és termelési csapatot vezetett és termelést sikeresen szervezett, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk a világ vezető élelmiszer-feldolgozó rendszer és csomagolóanyag gyártó vállalata. Ügyfeleikkel és partnereikkel együtt azon dolgoznak, hogy biztonságos, innovatív és környezetbarát termékeket kínáljanak, amelyek minden nap több millió emberhez jutnak el. A Budapest határában található gyártóüzem - a térség legnagyobb gyára - termékeinek 8 százaléka kerül Magyarországra, a többi a régió ellátását szolgálja. A térségben Lengyelország, Csehország, Németország, Horvátország, Szlovákia, Ausztria és Szlovénia számít a legfontosabb piacnak. A gyártás jelenleg folyamatos műszakban zajlik, jelentős magyar szolgáltatói háttértámogatással. Az elkövetkezendő években új gépekkel bővítik a jelenlegi gyártó kapacitást, ezen felül egy új gyárépület építése indult el.

A műszaki specialista csapat bővüléséhez keresünk számukra tapasztalt termelési csoportvezetőt vagy termelésvezetőt kizárólag MÉRNÖKI végzettséggel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A nyomtatás – előkészítési osztály menedzselése – a digitális nyomtatás grafikájának, a klisé gyártásának és szerelésének előkészítése;
  • A standard működési eljárások rendszeres frissítése;
  • A minőségi, környezetvédelmi és biztonsági szabályok biztosítása a területen;
  • Kapcsolattartás a központi nyomtatás - előkészítési osztállyal;
  • A területen működő csapat irányítása – teljesítmény és karrier management és fejlesztés;
  • A terület költségvetésének elkészítése és kontrollingja;
  • A termelés szervezése a tervek alapján;
  • A KPI mutatók folyamatos követése, erőforrás elosztás, és helyesbítő akciók meghozatala, amennyiben szükséges;
  • Aktív részvétel az Ellátási Lánc TPM tevékenységeiben.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai mérnöki végzettség;
  • Legalább 4 - 6 év termelés irányításában és szervezésében szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete;
  • Magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Nyomtatás előkészítésben szerzett tapasztalat;
  • Nyomdai vagy nyomtatás előkészítési szoftverek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás, szakmai kihívás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Csoportvezető/Projektmenedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Könnyűipari mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vegyészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Vezetői pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Élelmiszeripari mérnök
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök

Egyéb információk:

  • A pozíció Budaörsön található, de a bejárás céges busszal megoldott. Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Pest