www.cvonline.hu

TERMELÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 494 napja lejárt

A Gyermelyi Zrt. felvételt hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • a tésztagyártás és csomagolás ügyviteli és termelési folyamatait érintő könyvelések rögzítése, ellenőrzése;
  • kimutatások készítése, készlet és főkönyvi egyeztetés;
  • termelési cikluszárások, időszakos leltárak rögzítése, ellenőrzése;
  • beszerzési rendelések kezelése, szerződés nyilvántartás;
  • havi bérelszámolás készítése;
  • tésztagyári mintatár és reprezentációs készlet kezelése;
  • kapcsolattartás a pénzügyi, a kontrolling és a humánpolitikai csoporttal.

Elvárások:

  • gazdasági, pénzügyi vagy számviteli területen szerzett szakirányú felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • MS Office programok nagyfokú ismerete, pivot táblák, függvények magabiztos használata;
  • részletekre ügyelő pontos munkavégzés, önállóság;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • egészségügyi alkalmasság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: 2821 Gyermely, Bajnai út 1.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát Kardos Krisztina humánpolitikai vezető részére az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 21.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő