www.cvonline.hu

TERMELÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 464 napja lejárt

 Hálózatunk Budapest kiemelt bankszékházainak éttermeit üzemelteti.

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Excel táblázatok készítése, kezelése, kimutatások készítése
  • Saját készletkezelő programunk használata, adatbázis kezelése, adatok kinyerése
  • Hatósági címkék nyomtatása, rendszerezése, kiküldése az éttermeknek
  • Folyamatos kapcsolattartás az éttermekkel
  • Étlapok feltöltése a honlapra
  • Leltár végeredmény leszedése, ellenőrzése, hibák kiszűrése
  • Számlák ellenőrzése

Elvárások:

  • Excel magas szintű használata (képletek, kimutatások, makrók)
  • Minimum középfokú végzettség

Szükséges kompetenciák:

  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Motivált személyiség

Előny:

  • Logisztikai alapismeret
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Mit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó csapat
  • Stabil munkáltatói háttér

Részmunkaidős munka, napi 6 órában.

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk. (nettó bérigény megjelölésével)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő