www.cvonline.hu
Termelési asszisztens (Referenciaszám: PJ4047)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.01.
Hirdetés azonosító: 992001
lejárt

Pest megyei partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Termelési asszisztens

Feladatok:

- Napi, heti, havi termelési eredmények rögzítése, monitorozása, adminisztrációja
-Termelési eredmények elemzése, napi, heti, havi kimutatások készítése
- Beszámolók, prezentációk, oktatási anyagok készítése
- Gyártási tervvel kapcsolatos feladatok
- Termelési dokumentációk készítése és folyamatos frissítése
- Jelentések továbbítása a részlegek felé

- Beosztás és egyéb termelési file-ok karbantartása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- MS Office programok magas szintű ismerete (Excel és excel makrók, Powerpoint, Outlook)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Rugalmasság
- Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
- Monotonitás tűrés
- Csapatszellem
- Műszaki környezetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkahely megközelíthetősége: saját járművel

Kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Neumark Daniéla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.